Slovenský skauting má už takmer 7 000 členov

Počet členov Slovenského skautingu stále rastie! V roku 2015 nás bolo 6 565, minulý rok počet stúpol na 6 856 a tento rok sa blížime k pokoreniu sedemtisícovej hranice.

Nezabudnite svojich nových členov doregistrovať

September je obdobím začiatku skautského roka, organizácie náborov a vítania nových členov. Nezabudnite svojich nováčikov doregistrovať podľa pravidiel riadnej registrácie. Každý zaregistrovaný člen má nárok na všetky oprávnenia plynúce z členstva:

• základné úrazové poistenie,
  • časopis,
  • zľavy k skautskému preukazu,
  • zľavy na ubytovanie v medzinárodných skautských centrách.

Súťaž

Navyše máme pre vás aj súťaž. Sedemtisíci zaregistrovaný člen v poradí dostane novú skautskú košeľu (číslo podľa svojho výberu). Oddiel, v ktorom sa registruje obdarujeme výberom knižiek (Skauting pre chlapcov, Odborkovník, Príbehy ciest,…).

Tešíme sa na vaše registračné hárky a v prípade otázok sme k dispozícií na ustredie@skauting.sk.