Máme novú zástupkyňu zahraničného komisára pre WOSM

Začiatkom novembra ste si mohli všimnúť článok s výzvou na obsadenie funkcie zástupcu/zástupkyne zahraničného komisára pre WOSM. Hľadali sme a našli.

Stáva sa ňou Barbora Müllerová z 25. zboru. Sama sa predstavuje ako: „Som Barča z 25-ky,tento rok končím francúzsky gympel a som novou zástupkyňou zahraničného komisára pre WOSM. Neviem žiť bez hudby, hôr, lesov a samozrejme jedla. V podstate som úplne obyčajne strelená skautka s miernym prebytkom energie, ktorej ku šťastiu stačí málo.“

Týmto sa stala pravou rukou zahraničného komisára Richarda Dvorského – Frica. Zahraničná komisárka Dominika Böhmová – Boba má taktiež svoju zástupkyňu Petru Semjanovú – Peťku. Vedenie Zahraničnej rady dotvára predseda Marián Lezo – Mafián, ktorému vypomáha tajomníčka Paulína Rochová – Paula.

Výnimočnú pozíciu majú nepochybne i spojky, ktoré sa starajú o to, aby sa všetky horúce a vždy lákavé zahraničné novinky dostali každému z Vás.

Týmto vítame novú členku a veríme, že bude Zahraničnej rade prínosom.