Rada pre vzdelávanie vyhlasuje termín líderských skúšok

Je to tu! Záujemcovia o líderský dekrét majú jedinečnú príležitosť prihlásiť sa na líderské skúšky Rady pre vzdelávanie. Termín skúšky je 25. máj 2019. Predpokladaným miestom je Bratislava (bližšie info o mieste a čase skúšok zašleme).

Ak sa ti nepodarilo získať dekrét v riadnom termíne, alebo spĺňaš podmienky pre účasť na skúškach bez absolvovania LRŠ, tak neváhaj a prihlás sa zaslaním e-mailu tajomníčke RpV na vzdelavanie@skauting.sk. Prihlásiť sa môžeš do 7. apríla 2019. Podobne ako pri vodcovských skúškach podmienky účasti nájdeš v príručke Vzdelávanie v Slovenskom skautingu (str. 89-90). O udelenie výnimky z podmienok môžeš požiadať iba predsedníčku RpV – Tefi zaslaním e-mailu na lucia.demkova@skauting.sk.

V prípade otázok napíš na vzdelavanie@skauting.sk.