Rada pre vzdelávanie organizuje v marci 2019 vodcovské skúšky

Pre tých, ktorí majú záujem získať vodcovský dekrét, je tu ďalšia šanca! Rada pre vzdelávanie určila termín vodcovských skúšok na 2. marca 2019 (v závislosti od počtu prihlásených uchádzačov môžu skúšky pokračovať i 3. marca).

Miestom konania je Bratislava (presnú adresu pošleme). Ak sa ti nepodarilo získať dekrét v riadnom termíne, alebo spĺňaš podmienky pre účasť na skúškach bez absolvovania VLŠ, tak neváhaj a prihlás sa zaslaním e-mailu tajomníčke RpV na vzdelavanie@skauting.sk. Prihlásiť sa môžeš do 31. januára 2019. Ak si nie si istý tým, či spĺňaš podmienky, čekuj v príručke  Vzdelávanie v Slovenskom skautingu. Pozor, výnimku z podmienok môže udeliť iba predsedníčka Rady pre vzdelávanie – Tefi a môžeš ju o to požiadať zaslaním e-mailu na lucia.demkova@skauting.sk.

V prípade otázok napíš na vzdelavanie@skauting.sk.