Chcete mať pravidelne aktuálne informácie? Odoberajte Skautské zvesti

Skautské zvesti sú informačným newsletterom Slovenského skautingu, kde nájdete súhrn informácií a článkov publikovaných na našich internetových stránkach v nedávnom období.

Ide o veľmi šikovný a jednoduchý spôsob, ako sa formou emailovej pripomienky dostať k častokrát ešte „horúcim“ článkom. Kto chce mať aktuálne informácie zo skautského diania, nemal by Skautské zvesti prehliadať.

Newsletter odosielame aspoň jedenkrát mesačne, zvyčajne druhý štvrtok v mesiaci.

Ako newsletter vyzerá a čo všetko je možné v ňom nájsť?

Aby e-mail neskončil na nesprávnom mieste

E-mailový newsletter zasielame pod hlavičkou Slovenského skautingu prostredníctvom online služby Mailchimp z e-mailovej adresy zvesti@skauting.sk. Pridaním tejto adresy medzi dôveryhodné, či vytvorením filtra (Gmail) predídete zatriedeniu do sekundárneho priečinka, či zaradenia medzi spam.