Online stream: Skautské vzdelávanie a zahraničie v období karantény

2061
Ako môžem zažiť medzinárodnú dimenziu v tomto období? Aké opatrenia prijala Rada pre vzdelávanie? Aké sú novinky vo vedení Slovenského skautingu? Odpovede aj na tieto otázky sa dozviete počas živého vysielania s Luciou Demkovou a Mariánom Lezom. Foto: Vladislav Kakody

Karanténa spojená s preventívnymi opatreniami proti šíreniu vírusového ochorenia COVID-19 pokračuje. Naša činnosť sa po krátkej paralyzácii presunula do online priestoru a dospelí členovia vykonávajú dobrovoľnícke aktivity. Prinášame informácie týkajúce sa vzdelávania a zahraničia v Slovenskom skautingu.

Môžete očakávať minimálne nasledujúce otázky a odpovede

  • Ako môžem zažiť medzinárodnú dimenziu v tomto období?
  • V akom stave sú Európske jamboree v Poľsku a ScoutMoot v Írsku?
  • Budú sa presúvať svetové konferencie?
  • Aké sú novinky vo vedení Slovenského skautingu?
  • Definitívne zrušené kurzy pre rok 2020.
  • Aké opatrenia prijala Rada pre vzdelávanie?
  • Varianty priebehu kurzov podľa situácie covid-19.
  • Kontaktné osoby a na koho sa konkrétne obrátiť v prípade otázok ku vzdelávaniu.

Vedenie organizácie sa rozhodlo zorganizovať ďalší  online streamovaný rozhovor. Tentoraz budú prítomní Lucia Demková a Marián Lezo. Predsedníčka Rady pre Vzdelávanie a predseda Zahraničnej rady sa vám pokúsia zodpovedať  často pýtané otázky v týchto oblastiach.

Rozhovor sa uskutoční v pondelok, 04. mája o 18:00, na Facebook stránke Slovenského skautingu. Svoje otázky môžete zasielať dopredu na lucia.demkova@skauting.sk alebo marian.lezo@skauting.sk alebo sa môžete pýtať  cez komentáre priamo počas rozhovoru.

Pozrite si záznam vysielania

Online stream: Skautské vzdelávanie a zahraničie v období karantény

Ako môžem zažiť medzinárodnú dimenziu v tomto období? Aké opatrenia prijala Rada pre vzdelávanie? Aké sú novinky vo vedení Slovenského skautingu? Odpovede aj na tieto otázky sa dozviete počas živého vysielania s Luciou Demkovou a Mariánom Lezom.

Uverejnil používateľ Slovenský skauting Pondelok 4. mája 2020