Online stream: Budúcnosť Slovenského skautingu za horizontom karantény (zmena dátumu)

2069
Ako sa pripravuje najbližší snem Slovenského skautingu? Čo budú hlavné témy? Odpovede aj na tieto otázky sa dozviete počas živého vysielania s Petrom Linekom a Martinom Raškovským. Foto: Marián Suvák

Dobré vedenie organizácie sa pozerá aj za obdobie karantény a pripravuje sa na rôzne scenáre fungovania. Na najbližšom streame sa stretneme s Petrom Linekom a Martinom Raškovským, ktorí porozprávajú o plánoch Náčelníctva Slovenského skautingu. Priblížia vám atmosféru rokovaní, načrtnú prípravy na jesenný Snem a porozprávajú aj o zmenách v duchovne a ako vám môže pomôcť prekonať krízu.

Zaujímajú ťa odpovede na nasledujúce otázky?
Sledujte živé vysielanie

• Ako sa pripravuje najbližší snem Slovenského skautingu?
  • Čo budú hlavné témy snemu?
  • Kam smeruje duchovno v Slovenskom skautingu?
  • Na čo sa môžeme tešiť pri oslavách sv. Juraja?

V mene vedenia organizácie sa vám v online streamovanom rozhovore prihovoria Peter Linek a Martin Raškovský. Náčelník Slovenského skautingu a predseda Duchovnej rady vám poodhalia výstupy z posledných zasadnutí a sprístupnia vám vhľad do nastavených procesov a plánov vedenia Slovenského skautingu.

Rozhovor sa uskutoční v utorok, 21. apríla vo štvrtok 23. apríla o 19:00na Facebook stránke Slovenského skautingu. Svoje otázky môžete sa môžete pýtať cez komentáre priamo počas rozhovoru.

Pozrite si záznam živého vysielania

Online stream: Budúcnosť Slovenského skautingu za horizontom karantény

Uverejnil používateľ Slovenský skauting Štvrtok 23. apríla 2020