Organizačný poriadok na dosah

Viete ako vyzerajú aktuálne kapitoly Organizačného poriadku? Chcete si overiť ako veci fungujú a neviete kde? Zverejnili sme najaktuálnejšie kapitoly na i.skauting.

Organizačný poriadok Slovenského skautingu (OP) je po Stanovách druhý najdôležitejší dokument v Slovenskom skautingu. Riadia sa ním zbory, oblasti, komisie i Náčelníctvo, ktoré ho môže meniť. Dostanete sa k nemu cez stránku i.skauting.sk. Po tom ako sa prihlásite a dostanete do privátnej zóny pre činovníkov SLSK, kliknete na Základné dokumenty. Jedna z nasledovných možností je Organizačný poriadok SLSK a už tušíte, čo sa tam bude skrývať. Ak ste na i.skautingu ešte neboli, je možné sa registrovať a Ústredie Vám dá prístup. Verím, že nájdete odpovede na všetky svoje otázky.