Nahoď svoje úspechy do Tee-pee

Splnil si si na tábore odborku? Alebo získal 7 ľalií? Prípadne sa ti podarilo dokončiť Nox, Tri orlie perá alebo Knižnicu?

Nezabudni si svoje napredovanie v programe, ocenenia alebo absolvované kurzy zapísať do informačného systému Tee-pee. Ak do Tee-pee nemáš prístup, napíš mail na ustredie@skauting.sk.

Zjednodušenie pre vodcov

Ak ste napríklad počas táborovej etapovky plnili odborku Zálesák, alebo viacerí členovia získali 7 ľalií prvého stupňa, po novom dokáže administrátor zapísať rovnaké napredovanie všetkým členom oddielu alebo zboru súčasne.

Návod

• zvoľ si oddiel/zbor, ktorý obsahuje ľudí, ktorým chceš pridať program (alebo ocenenie alebo kvalifikáciu);
  • v záložke „ľudia“ si zvoľ osoby, ktorých sa pridávanie bude týkať;
  • klikni na tri bodky a vyber si „Pridať napredovanie“ (alebo ocenenie alebo kvalifikáciu);
  • vyplň požadované polia a daj uložiť.

Zvolené napredovanie (ocenenie/kvalifikácia) sa pridá všetkým zvoleným osobám do ich profilov.

V prípade akýchkoľvek otázok na IS Tee-pee nás kontaktujte na ustredie@skauting.sk.