Skautské tábory budú!

Foto: Lucia Tóthová

Leto sa nám rýchlo blíži a s ním aj tábory. Po dvoch, do poslednej chvíle, neistých rokoch v tom máme jasno. Tábory sa organizovať môžu. Veríme, že mnohí z Vás už začali s ich prípravou. V blízkej dobe môžete očakávať aktualizovaný táborový manuál a tiež formulár hlásenia o tábore.

Rovnako ako minulý rok, aj tento rok bude počas leta v nonstop prevádzke táborová hotline, na ktorú môžete v krízových situáciách zavolať. Pred táborom príde vodcovi tábora z našej hotline SMS. Viac informácií poskytneme čoskoro.

Minulý rok niektoré zbory zažili návštevu Ústredia, ktoré sa vybralo na výlet po táboroch. Zaujíma nás, ako sa na táboroch máte, zbierame tiež fotky z táborov do skautských časopisov či iných publikácií a na weby, preto plánujeme tieto návštevy aj tento rok. Ak by ste chceli mať istotu, že Ústredie zavíta práve na Váš tábor, píšte na ustredie@skauting.sk.