Aj tento rok budú deti z Ukrajiny vítané na skautských letných táboroch

1108
Foto: Roman Kortiš

Každé dieťa si zaslúži zažiť leto plné zážitkov, priateľstiev a úsmevu na tvári. Preto projekt Skautská služba aj tento rok bude organizovať denné skautské letné  tábory, pre deti z Ukrajiny v Bratislave a blízkom okolí. Aj deti z Ukrajiny sú stále vítané v Slovenskom skautingu a tešíme sa, keď môžeme každému dieťaťu vyčariť na tvári úsmev. 

Skautská služba bude aj tento rok organizovať skautské letné tábory pre deti z Ukrajiny, ktoré budú organizované dennou formou. Tieto tábory sa budú konať v Bratislave a blízkom okolí. Denný tábor je určený pre deti z Ukrajiny vo veku od 8 do 15 rokov.

Deti sa môžu tešiť na rôznorodý skautské ale aj neskautské hry, výlety, spoznávanie mesta Bratislava, učenie skautských zručností, ktoré deti budú vedieť využiť v bežnom živote a taktiež na množstvo zábavy, smiechu, zážitkov a nových priateľstiev. Taktiež sa budeme na tábore rozprávať aj po slovensky, kde si deti môže precvičiť základnú konverzáciu v slovenskom jazyku.

Jednotlivé turnusy denných skautských letných táborov budú:

  • 1. turnus → 7. – 11. 8. 2023
  • 2. turnus → 14. – 18. 8. 2023

Kapacita jedného táborového turnusu je 20 detí. 

Cena denného tábora je 20€ na jedno dieťa na týždeň.

Za účastnícky poplatok dieťa dostane každý deň teplý obed, malý darček a bude si tak môcť užiť 5 dní plné zábavy a zážitkov v kruhu priateľov.

Prihlásiť svoje dieťa na denný tábor môžete prostredníctvom tohto formulára.

Ak by ste mali akékoľvek otázky, prosím, neváhajte ma kontaktovať na sluzba@skauting.sk.