#GivingTuesday, oslávme spolu sviatok štedrosti!

#GivingTuesday je deň, kedy sa po celom svete oslavujú dobré skutky a šíri dobro. Podporme spoločne Slovenský skauting, ktorý sa stal súčasťou tejto komunity.

Bližšie o #GivingTuesday

#GivingTuesday vznikol v roku 2012 ako odpoveď na nákupný ošiaľ Black Friday či Cyber Monday a dnes je známy po celom svete. V tento deň sa oslavuje štedrosť, dávanie a dobrovoľníctvo. Tento rok sa bude konať 30. Novembra 2021 a Slovenský skauting bude jeho súčasťou.

Do #GivingTuesday sme sa zapojili s cieľom vyzbierať finančné prostriedky na naše vzdelávacie aktivity a taktiež zvýšiť povedomie o tom, čo Slovenský skauting robí. Záleží nám na kvalite vzdelania našich členov a vždy pre nich chceme to najlepšie.

Pomôžte nám zabezpečiť kvalitné neformálne vzdelávanie, ktoré pripraví mladých ľudí na skutočný život.

Na čo sa získané dary použijú?

Chceme zabezpečiť materiálne vybavenie kurzov, podnetnejšie prostredie a priestory či pokrytie nákladov pre školiacich dobrovoľníkov.

Ako nám môžete pomôcť vy?

Žiadny dar nie je príliš malý, každý príspevok pomôže. Podporiť nás môžete počas trvania celej kampane TU.

Okrem finančných darov nás poteší, ak budete zdieľať príspevky Slovenského skautingu so svojimi priateľmi a prihlásite sa na našu udalosť.

• Za akúkoľvek podporu vám budeme veľmi vďační.