Podporte Slovenský skauting vo verejnom hlasovaní

Slovenský skauting bol nominovaný na Cenu Nadácie Orange. Okrem ocenení na základe odborného hodnotenia bude udelená aj Cena verejnosti pre organizáciu, ktorá získa najviac hlasov zo strany verejnosti. V hre je okrem morálneho ocenenia aj finančná odmena vo výške 2 000 €, ktorá by mohla byť využitá na skautské aktivity pre všetkých členov, napríklad vzdelávacie kurzy, Sympózium či vydanie publikácií.

Verejné hlasovanie je dostupné na www.cenanadacieorange.sk v záložke Nominované organizácie. Zahlasovať je možné v termíne do utorka 16. mája 2017.

Budeme veľmi radi, ak sa zapojíte do hlasovania, každý hlas môže byť rozhodujúci. Taktiež veľmi pomôže, ak rozšírite túto informáciu ďalej v skautských aj neskautských radoch.