Kvíz: Ako dobre poznáš značku a plány Slovenského skautingu?

Pripravili sme pre vás jednoduchý skautský kvíz, ktorý tvorí 8 otázok a 0 chytákov. Tento kvíz ti pomôže overiť si, ako dobre poznáš Slovenský skauting. Vďaka lepšiemu poznaniu značky porozumieš aj nášmu smerovaniu a plánom. A ak ešte nie si naším členom/členkou, možno ťa to osloví a rozhodneš sa k nám pridať, alebo nás podporiť.

Podarilo sa ti správne odpovedať na všetky otázky kvízu? Gratulujeme! Teraz to máš čierne na bielom, že o značke a plánoch Slovenského skautingu vieš všetko dôležité a si pripravený/á na zmeny, ktoré tento rok očakávame. Ak ťa téma vizuálnej identity Slovenského skautingu zaujíma, prečítaj si o nej viac v našich blogoch – v tomto alebo v tomto. My zatiaľ budeme pracovať na jej evolúcii, aby sme sa mohli spoločne posunúť vpred už tento rok.