PSST… Projekt Sami Sebe Tvorcami

Foto: Vladislav Kakody

Máš odkrútených skautských akcií toľko, že už ich nespočítaš. Vaši radcovia v zbore sa narodili v rokoch, keď si mal už prvý tábor za sebou. Akcie pre Teba už nikto neorganizuje..  Je tu ale PSST! Pozor, je to prísne tajné! Prezradíme ti, že akciu pre dospelákov, môžeš zorganizovať aj ty! Ako jednotlivec, oddiel, zbor, či celá oblasť. Ponúkni seba pre Slovenský skauting.

Prvá akcia tohto druhu sa koná práve 23.8. s podporou Východoslovenskej skautskej oblasti.

23.8. Stretnutie starších skautov a skautiek na Domaši

Okrem nádhernej prírody sa môžeš tešiť na plavbu na Domaši, prechádzku na hrad Čičva a nocľah v penzióne Goral. Je potrebné prihlásiť do 7.8. Veľkému Medveďovi na tel. č.: 0915 947 711.

Utorok, 23. augusta:

• 9.30 – stretnutie v stredisku Dobrá, prechádzka lesom ku kostolíku Trepec, po návrate obed z vlastných zásob,
  • 14.00 – náučná plavba výletnou loďou Bohémia (s výkladom) – 6 eur,
  • 17.00 – večera v penzione Goral (stredisko Nová Kelča),
  • 18.30 – večerný program (nocľah 15 eur).

Streda, 24. augusta:

• 8.00 – raňajky v penzióne Goral, po raňajkách odchod na hrad Čičva,
  • 10.30 – zakončenie v Reštaurácii Lietadlo Podlípniky (káva).

Máš aj ty chuť alebo nápad na akciu pre dospelých skautov a skautky?

Ako to funguje?

• máš obľúbenú trasu, miesto, výhľad?
  • zaujímavosť v okolí, historické či artistické miesto?
  • či iba pripravuješ akciu pre váš oddiel?

Podeľ sa a prizvi na akciu svojich aj ostatných dospelých skautov z okolia.

Máš nápad?

• aspoň 3 mesiace pred akciou sa ozvi s nápadom rade pre rozvoj rozvoj@skauting.sk
  • rada ti môže pomôcť finančne či ľudskými zdrojmi, zhodnotí s tebou návrh
  • aspoň 2 mesiace pred akciou detaily akcie, rada zabezpečí zdieľanie akcie na soc. sieťach Slovenského skautingu