Získaj srdcia detí a rešpekt zamestnávateľov!

V našej práci sa opakovane stretávame so šikovnými mladými ľuďmi, ktorí ako dobrovoľníci venujú svoj voľný čas mládeži. Okrem toho, že sa hrajú a športujú sa zároveň učia rôznym zručnostiam a rozvíjajú svoj talent. Chceme, aby si boli vedomí toho, čo im ich dobrovoľnícka činnosť priniesla. Môže to byť ich výhoda pri hľadaní a nástupe do zamestnania.

Kaspian, Slovenský skauting a Inex sa rozhodli ukázať, ako môže práca s mládežou vyzerať, čo všetko sa počas toho dá naučiť a aké kompetencie si pri nej rozvíjame.

Vyskúšaj si na pár minút online dobrovoľníctvo, či už na pozícii dobrovoľníka pri práci s mládežou alebo koordinátora projektu. Staň sa dobrovoľníkom a zúroč svoje skúsenosti (aj) v profesijnom živote.

www.objavkompetencieonline.sk