Piate kolo Dobrého Nápadu: Posledná možnosť získať podporu na globálny miniprojekt

Grantový program Dobrý nápad financovaný projektom Skauti myslia globálne otvára svoje brány novým miniprojektom už piaty, no zároveň posledný krát. Opäť je možnosť získať podporu na miniprojekt prospešný pre miestnu komunitu a širšiu verejnosť.

Miniprojekt môže byť zrealizovaný či už v rámci družinovky, oddielovej/zborovej akcie, na tábore alebo inom ľubovoľnom podujatí, základom však je, že prispeje k pozitívnej zmene aj pre iných.

Doteraz bolo podporených už 26 miniprojektov z celého Slovenska, neváhajte a pridajte k nim aj váš Dobrý Nápad!

Všetky bližšie informácie – podmienky, projektová žiadosť ako aj inšpirácia – sú dostupné online na www.skauting.sk/dobrynapad.

Tento projekt je realizovaný s finančnou podporou Európskej Únie. Za obsah projektu zodpovedajú výhradne partneri projektu a ako taký nemôže byť považovaný za stanovisko EÚ.