Svätý Juraj pozýva na najväčšiu skautskú omšu v dejinách

Ilustračná fotografia, jeseň 2018. Foto: Marián Suvák

Veľký skautský sviatok nás čaká už tento piatok 24. apríla. Meniny oslavuje sv. Juraj – patrón skautov. Okrem toho, že tento deň tradične prežijeme v skautskej šatke, prinášame ďalšiu možnosť, ako sa pripojiť k oslavám.

18:30 pre nás TV Lux odvysiela skautskú sv. omšu. A vy sa jej môžete zúčastniť, nech ste v ktoromkoľvek kúte našej krajiny. Stačí zapnúť telku alebo počítač a pripojiť sa k skautom na celom Slovensku. Čím sa možno zároveň táto omša zapíše ako najväčšia skautská omša v dejinách Slovenského skautingu. Omšu bude celebrovať kňaz – skaut Ján Kapistrán, žijúci v reholi Františkánov v Bratislave.

Pozrite si záznam sv. omše

PRIAMY PRENOS SVÄTEJ OMŠE Z KAPLNKY TV LUX

PRIAMY PRENOS SVÄTEJ OMŠE Z KAPLNKY TV LUXSv. omša bola slúžená v piatok 24.4. o 18.30 hod.

Uverejnil používateľ TV LUX Piatok 24. apríla 2020