Kurz zborovej administratívy a účtovníctva (vol. 2)

1903

Pozývame vás na Kurz zborovej administratívy a účtovníctva (vol. 2), ktorý sa bude konať v Trenčíne (klubovňa 87. zboru) cez víkend 7.2. až 9.2. 2020.

• Cena celého kurzu je 20 € (ubytovanie, strava, materiál). Platí sa
    prevodom na účet, platobné údaje dostanete neskôr.
  • Začiatok v piatok o 18.00 a koniec v nedeľu o 12.00.

Ako z názvu vyplýva, kurz je určený pre zborových vodcov a zborových účtovníkov/hospodárov.

UPOZORNENIE: Príďte za zbor ideálne 2, pretože bloky administratívy a účtovníctva prebiehajú naraz, paralelne, takže nebudete mať možnosť zúčastniť sa oboch (tým pádom môžu prísť aj účastníci prvého kurzu, ktorí neabsolvovali niektorý blok).

Môžete sa tešiť na stretnutie s Kocúrom, riaditeľom Ústredia SLSK alebo Bajom, finančným manažérom Ústredia SLSK. Témy, ktorým sa budeme venovať sú napríklad funkcie v zbore, zmluva o dotácii, založenie zboru, praktické účtovníctvo, účtovná závierka, teepee, atď.

Posuňte prosím tieto informácie vašim účtovníkom, príp. aj ďalším vodcom.

• Prihláška, ktorú je potrebné vyplniť najneskôr do 31.1.2020!
  • Kontakt: Kristián Košťál, kristian.kostal@skauting.sk

Tešíme sa na všetkých!