Spustili sme registráciu na AQUA 2017

Láka vás a váš oddiel čaro vodného skautingu? Chcete zažiť nové dobrodružstvá? Radi spoznávate skautov z iných slovenských miest alebo cudzích krajín? Rozmýšľate nad tým, že ďalší tábor by ste spravili trochu „netradične“? Aqua je na to ako stvorená!

Budúce leto sa 6.- 12. augusta na Sĺňave pri Piešťanoch odohrá ďalší ročník medzinárodného jamboree s vodnoskautksým programom AQUA 2017, ktorá už dve desaťročia prináša možnosť vyskúšať si program, ktorým vodáci žijú. Tento rok budete môcť na vlastnej koži zažiť dobrodružstvá s bratmi Castorom a Polluxom, ktorí si svojimi činmi zaslúžili miesto na nebi v súhvezdí Blížencov. Ich príbehy, v ktorých bojovali po boku Jásona a argonatov či zachraňovali svoju krásnu sestru Helenu z rúk zlého Theseusa, vás určite pohltia!

Týždeň bude nabitý zážitkovým programom a lákavými vodáckymi aktivitami. Naučíte sa nové zručnosti ako je plachtenie či jazda na kanoe. Nebudú to však len obyčajné radovánky na vode, ale zážitkové aktivity, pri ktorých neostanú vaše šatky v suchu. Zábavu si užijete pri splavovaní rieky a v programe nebude chýbať turistika a spoznávanie okolitých krás či hradov.

Registrácia a viac info nájdete na stránkach www.aqua.sk.

Registrovať sa môžu skupiny 10 skautov – 9 účastníkov s vedúcim nad 18 rokov.

Registrovať sa môžu rovnako všetci odvážlivci, ktorí radi zažijú atmosféru medzinárodnej akcie z druhej strany – prihláste sa do staffu a staňte sa spolutvorcami vodáckeho jamboree 2017!

Text a foto: Veronika Panáková – Nika