Domov Váš priateľ odporúča: Podpor skauting aj ty!

Váš priateľ odporúča: Podpor skauting aj ty!

Slovenský skauting tvorí v súčasnosti partiu väčšiu ako 7 000 ľudí, ktorým ponúka množstvo príležitostí a pozitívnych hodnôt. Skautská činnosť, to sú zážitky plné dobrodružstva, tímovej spolupráce a dosiahnutých cieľov, kde máme možnosť rozvíjať to, čo nás baví. Zážitky a hodnoty, vďaka ktorým sa vieme rozhodovať v každodennom živote. Skautky a skauti na Slovensku každoročne venujú tisíce hodín dobrovoľníckej činnosti v prospech rozvoja druhých ľudí, ochrany prírody, skrášľovania svojho okolia a pomoci tam, kde je to potrebné.

Našou aktuálne najväčšou dobrovoľníckou iniciatívou je rozhodne v týchto dňoch Skautská služba, ktorá spája stovky mladých ľudí odhodlaných v týchto náročných časoch pomôcť.

Novinky o Skautskej službe

Naše ďalšie veľké projekty

Skauti po celom svete majú radi výzvy. Rovnako aj tí na Slovensku. Či už ide o zrealizovanie krátkodobých alebo náročnejších vízií, vždy sa do toho pustia s energiou a chuťou posunúť svoj projekt o úroveň vyššie. Možno poznáte aj tieto naše projekty.

Zostaňme v kontakte

Ak sa vám naše aktivity páčia, budeme radi, ak zostaneme aj naďalej v kontakte. Napríklad prostredníctvom sledovania Slovenského skautingu na sociálnych sieťach.

[td_block_social_counter style=“style8 td-social-boxed td-social-font-icons“ facebook=“slovensky.skauting“ manual_count_facebook=“4022″ instagram=“slovensky.skauting“ open_in_new_window=“y“ tdc_css=““]

Najčítanejšie na skauting.sk

Nový obraz, pôvodné hodnoty: Predstavujeme novú vizuálnu identitu Slovenského skautingu

Deň, na ktorý sme s napätím čakali, konečne nastal. Po dlhých mesiacoch tvrdej práce dobrovoľníkov, zamestnancov Ústredia a kreatívcov z marketingovej agentúry Kreativ Gang...

Táborenie na dotačných plochách

Tábory sa nám pomaly blížia, s nimi aj prípravy účastníkov a vedúcich. Jednou z otázok, ktorá máta nejedného táborového vedúceho stanového tábora je aj...

Ako predísť krízovým situáciám

Skautské tábory poskytujú príležitosť na vyskúšanie a ozrejmenie si mnohých praktických vedomostí a zručností. Niekedy sa tábor nezaobíde bez nejakej krízovej situácie, ktorú je...