Úvod Váš priateľ odporúča: Podpor skauting aj ty!

Váš priateľ odporúča: Podpor skauting aj ty!

Slovenský skauting tvorí v súčasnosti partiu väčšiu ako 7 000 ľudí, ktorým ponúka množstvo príležitostí a pozitívnych hodnôt. Skautská činnosť, to sú zážitky plné dobrodružstva, tímovej spolupráce a dosiahnutých cieľov, kde máme možnosť rozvíjať to, čo nás baví. Zážitky a hodnoty, vďaka ktorým sa vieme rozhodovať v každodennom živote. Skautky a skauti na Slovensku každoročne venujú tisíce hodín dobrovoľníckej činnosti v prospech rozvoja druhých ľudí, ochrany prírody, skrášľovania svojho okolia a pomoci tam, kde je to potrebné.

Našou aktuálne najväčšou dobrovoľníckou iniciatívou je rozhodne v týchto dňoch Skautská služba, ktorá spája stovky mladých ľudí odhodlaných v týchto náročných časoch pomôcť.

Novinky o Skautskej službe

Naše ďalšie veľké projekty

Skauti po celom svete majú radi výzvy. Rovnako aj tí na Slovensku. Či už ide o zrealizovanie krátkodobých alebo náročnejších vízií, vždy sa do toho pustia s energiou a chuťou posunúť svoj projekt o úroveň vyššie. Možno poznáte aj tieto naše projekty.

Zostaňme v kontakte

Ak sa vám naše aktivity páčia, budeme radi, ak zostaneme aj naďalej v kontakte. Napríklad prostredníctvom sledovania Slovenského skautingu na sociálnych sieťach.

[td_block_social_counter style=“style8 td-social-boxed td-social-font-icons“ facebook=“slovensky.skauting“ manual_count_facebook=“4022″ instagram=“slovensky.skauting“ open_in_new_window=“y“ tdc_css=““]

Najčítanejšie na skauting.sk

Zapoj sa do aktivít Dňa zamyslenia 2023!

World thinking day (WTD) – Svetový deň zamyslenia je dňom medzinárodného priateľstva. Každý rok 22. februára vodkyne a skautky oslavujú skautské hnutie a spoločne...

Hodnotenie kvality oddielov a zborov za rok 2022 o čosi skôr!

Každým rokom sa snažíme napredovať a v tom nám pomáha aj vaše každoročné vypĺňanie hodnotenia kvality oddielov a zborov. Okrem toho, že to slúži...

Projekty, ktoré sa rozbehnú v plnom prúde vďaka novej kolegyni

Na Ústredí Slovenského skautingu sme medzi sebou privítali novú kolegyňu, ktorá sa bude venovať 3 veľkým projektom, ktoré sa vám bude snažiť priblížiť. Ktoré...