Pracuješ v spoločnosti Eset, Orange, Tatrabanka alebo v inej veľkej firme? Ozvi sa nám!

Foto: Visual Stories Micheile, Unsplash

Počuli ste už o zamestnaneckých grantových ponukách? Podporte Slovenský skauting tým, že prihlásite náš projekt vo vašej spoločnosti.

Väčšina veľkých spoločností má svoje vlastné nadácie, vďaka ktorým podporujú aktivity na celom Slovensku. Keďže sa u nás v skautingu neustále vytvárajú nové projekty, ktoré je potrebné financovať, hľadáme aj takúto formu podpory. Nadácie niektorých spoločností však poskytujú iba zamestnanecké grantové programy. Čo to pre nás znamená?

Zamestnanecký grantový program poskytuje možnosť zamestnancom danej spoločnosti prihlásiť projekt, ktorý im je sympatický. Preto ak pracujete v spoločnosti, ktorá ponúka túto možnosť, budeme radi, keď nás kontaktujete a pomôžete nám dostať dotácie na projekty Slovenského skautingu.

Príklady nadácií spoločností:

Tieto a mnoho ďalších firiem poskytuje grantové programy, ktoré by nám mohli pomôcť. Ak zistíte, že aj vo vašej práci je takáto možnosť, kontaktujte projektovú koordinátorku Slovenského skautingu Zuzanu Slobodovú na zuzana.slobodova@skauting.sk.